fbpx

    To my :

 

 

 

Daria Kieraszewicz – właścicielka Biura Turystyki Visite.pl/ przewodnik po Bydgoszczy i regionie /organizator eventów/ organizator i pilot wycieczek

Daria oprowadza turystów w j. polskim, angielskim, włoskim.

daria@visite.pl – +48 607 566 388

 

Aneta Świgoń – przewodnik po Bydgoszczy i regionie /organizator i pilot wycieczek

Aneta oprowadza turystów w j. polskim, angielskim

aneta@visite.pl – +48 661 754 885

 

 

Monika Matuszewska – przewodnik po Bydgoszczy i regionie /organizator i pilot wycieczek

Monika oprowadza turystów w j. polskim

monika@visite.pl – +48 538 921 477

 

 

Marcin Kieraszewicz – organizator wycieczek/ office manager

marcin@visite.pl – +48 609 185 352

 

 

Współpracujemy z wieloma przewodnikami z Bydgoszczy i regionu, którzy oprowadzają  również w języku niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim.

 

 

 

 

Niezależnie od tego czy jesteście turystami indywidualnymi czy grupą, chętnie zaopiekujemy się Wami i pokażemy to co najlepsze w Naszej Bydgoszczy!

 

 

 

 

Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem

 

Cena 2-godzinnego spaceru z przewodnikiem wynosi 170 zł.  To minimalny czas na zwiedzenie Starego Miasta. Jeśli macie ochotę na dłuższe oprowadzenie, to pełną ofertę znajdziecie tutaj.

Zwiedzanie Bydgoszczy z Przewodnikiem to świetny pomysł na spędzenie czasu, gdyż jesteśmy kompetentni, zabawni i kreatywni. Każdy z nas doskonale radzi sobie z wszystkim grupami. Tempo zwiedzania zawsze dostosowujemy do możliwości zwiedzających, a przekazywane treści do wieku uczestników.

Podczas 2-godzinnego spaceru zobaczycie : Most Staromiejski, Spichrze nad Brdą, Przechodzącego przez Rzekę, Stary Rynek, Katedrę, Wyspę Młyńską oraz Wenecję Bydgoską.

Podczas 3-godzinnego spaceru dodatkowo zwiedzicie zabytkowe Śródmieście: Plac Wolności, XIXi XX-wieczne kamienice oraz Fontannę Potop.

4-godzinny spacer daje możliwość poznania również Dzielnicy Muzycznej i zrobienia zdjęcia przy Pomniku Łuczniczki, która jest symbolem miasta.

Naszym BESTSELLEROWYM produktem są SZLAKI TEMATYCZNE wzbogacone o degustacje na trasie.

Najpopularniejsze to: Bydgoski Szlak Piwny, Bydgoskie Przysmaki oraz Duchy i Legendy Bydgoszczy.

 

zwiedzanie bydgoszczy z przewodnikiem

Zwiedzanie Bydgoszczy

Zwiedzanie Bydgoszczy

 

Pierwsze zetknięcie ze Starym Miastem dla wielu turystów jest sporym zaskoczeniem. Rzeka, która płynie przez środek miasta nadaje mu wodnego klimatu, a Most Staromiejski to idealne miejsce na zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem lub na własną rękę zawsze jest dobrym pomysłem 🙂 !

W zależności od pory roku, Bydgoszcz zwiedza się inaczej. W porze letniej obowiązkowo należy odbyć rejs po Brdzie tramwajem wodnym, piknikować na Wyspie Młyńskiej lub wziąć udział w jednym z wielu wydarzeń plenerowych. Natomiast w sezonie zimowym warto zgłębić ofertę kulturalną. Tajemnicza fabryka z czasów II wojny światowej czy muzeum opowiadające w przezabawny sposób o historii higieny, to tylko cześć atrakcji. Będąc w Bydgoszczy warto udać się do Filharmonii, słynącej z doskonałej akustyki lub do Opery Nova, której spektakle polecane są w całym kraju.

Na przyjezdnych czekają przyjemne knajpki,  a w okresie świątecznym jedyny w kraju jarmark bożonarodzeniowy usytuowany na moście.

Przewodnik Bydgoszcz – oferta

 

Oferujemy zwiedzania z przewodnikiem, jak również organizację wycieczek przyjazdowych. Mamy propozycje dla grup, firm, seniorów oraz szkół. Wszystkie propozycje znajdziecie w zakładce oferta na górze strony.

Zachęcamy do dłuższego spaceru, podczas którego na spokojnie zobaczycie wszystkie ciekawe miejsca zarówno w okolicy Starego Rynku i rzeki, jak również na zabytkowym Śródmieściu.

 

 Przyjedź i doświadcz Bydgoszczy na własnej skórze!