fbpx

    To my :

 

 

 

Daria Kieraszewicz – właścicielka Biura Turystyki Visite.pl/ przewodnik po Bydgoszczy i regionie /organizator eventów/ organizator i pilot wycieczek

Daria oprowadza turystów w j. polskim, angielskim, włoskim.

daria@visite.pl 

Aneta Świgoń – przewodnik po Bydgoszczy i regionie /organizator i pilot wycieczek

Aneta oprowadza turystów w j. polskim, angielskim

aneta@visite.pl – +48 661 754 885

Monika Matuszewska – przewodnik po Bydgoszczy i regionie /organizator i pilot wycieczek/ gry miejski 

Monika oprowadza turystów w j. polskim

monika@visite.pl – +48 538 921 477

 

Marcin Kieraszewicz – office manager

marcin@visite.pl – +48 609 185 352

poczta@visite.pl 

Współpracujemy z wieloma przewodnikami z Bydgoszczy i regionu, którzy oprowadzają  również w języku niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim.

Niezależnie od tego czy jesteście turystami indywidualnymi czy grupą, chętnie zaopiekujemy się Wami i pokażemy to co najlepsze w Naszej Bydgoszczy!

 

 

 

 

Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem – turyści indywidualni

 

Cena 2-godzinnego spaceru z przewodnikiem dla turystów indywidualnych wynosi 300 zł.  To minimalny czas na zwiedzenie Starego Miasta i Wyspy Młyńskiej.

Podczas 2-godzinnego spaceru zwiedzicie : Most Staromiejski, Spichrze nad Brdą, Przechodzącego przez Rzekę, Stary Rynek, Katedrę, Wyspę Młyńską oraz Wenecję Bydgoską.

Podczas 3-godzinnego spaceru (400 zł) zwiedzicie : Most Staromiejski, Spichrze nad Brdą, Przechodzącego przez Rzekę, Stary Rynek, Katedrę, Wyspę Młyńską oraz Wenecję Bydgoską, zabytkowe Śródmieście: Plac Wolności, XIX i XX-wieczne kamienice oraz Fontannę Potop.

4-godzinny spacer (500 zł) zwiedzicie : Most Staromiejski, Spichrze nad Brdą, Przechodzącego przez Rzekę, Stary Rynek, Katedrę, Wyspę Młyńską oraz Wenecję Bydgoską, zabytkowe Śródmieście: Plac Wolności, XIX i XX-wieczne kamienice oraz Fontannę Potop oraz Dzielnicę Muzyczną, gdzie będzie i okazja zrobić zdjęcia przy Pomniku Łuczniczki, która jest symbolem miasta.

Zwiedzanie Bydgoszczy z Przewodnikiem to świetny pomysł na spędzenie czasu, gdyż jesteśmy kompetentni, zabawni i kreatywni. Każdy z nas doskonale radzi sobie z wszystkim grupami. Tempo zwiedzania zawsze dostosowujemy do możliwości zwiedzających, a przekazywane treści do wieku uczestników.

zwiedzanie bydgoszczy z przewodnikiem

Zwiedzanie Bydgoszczy

Zwiedzanie Bydgoszczy – szlaki tematyczne dla turystów indywidualnych

Przedstawiamy spacery tematyczne, przygotowywane specjalnie dla turystów indywidualnych. Małe grupy to bezpośredni kontatk z przewodnikiem oraz możliwość zwiedzenia Bydgoszczy z kajaka czy roweru.

 

  • TAJEMNICE PUSZCZY BYDGOSKIEJ: Zwiedzanie EXPLOSEUM : 

– 2h z certyfikowanym przewodnikiem – zwiedzanie  kompleksu budynków po dawnej fabryce broni z II wojny światowej

– uczestnicy przejdą dawną linię produkcji nitrogliceryny, ukrytą w Puszczy Bydgoskiej 

cena:

350 zł maksymalna – ilość uczestników 25 os. ( dodatkowo należy wykupić grupowy bilet wstępu do muzeum)

  • BYDGOSZCZ Z KAJAKA

– 2h z przewodnikiem,

– wypłynięcie z Przystani Miejskiej na Wyspie Młyńskiej,

– zwiedzanie Starego Miasta z perspektywy rzeki,

– powrót na Marinę

zapewniamy wypożyczenie kajaka wraz z kapokiem

  • Spacer SZLAKIEM PIWNYM

– 2h z przewodnikiem,

– degustacja piw w browarze w Bydgoszczy,

– degustacja lodów piwnych,

– wejście na Barkę Lemara,

– pamiątkowy kufel z logo Szlaku Piwnego,

– opcjonalnie zwiedzanie Muzeum Mydła i Historii Brudu po spacerze szlakiem piwnym (bilet wstępu dodatkowo płatny)

  • ROWEROWA BYDGOSZCZ

– 2h z przewodnikiem

(trasa klasyczna lub trasa tematyczna do uzgodnienia m.in. szlak murali i Bydgoszcz wodna)

 maksymalna – ilość uczestników 10 os. 

Przewodnik Bydgoszcz – oferta

 

Oferujemy zwiedzania z przewodnikiem, jak również organizację wycieczek przyjazdowych. Mamy propozycje dla grup, firm, seniorów oraz szkół. Wszystkie propozycje znajdziecie w zakładce oferta na górze strony.

Zachęcamy do dłuższego spaceru, podczas którego na spokojnie zobaczycie wszystkie ciekawe miejsca zarówno w okolicy Starego Rynku i rzeki, jak również na zabytkowym Śródmieściu.

Pierwsze zetknięcie ze Starym Miastem dla wielu turystów jest sporym zaskoczeniem. Rzeka, która płynie przez środek miasta nadaje mu wodnego klimatu, a Most Staromiejski to idealne miejsce na zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem lub na własną rękę zawsze jest dobrym pomysłem 🙂 !

W zależności od pory roku, Bydgoszcz zwiedza się inaczej. W porze letniej obowiązkowo należy odbyć rejs po Brdzie tramwajem wodnym, piknikować na Wyspie Młyńskiej lub wziąć udział w jednym z wielu wydarzeń plenerowych. Natomiast w sezonie zimowym warto zgłębić ofertę kulturalną. Tajemnicza fabryka z czasów II wojny światowej czy muzeum opowiadające w przezabawny sposób o historii higieny, to tylko cześć atrakcji. Będąc w Bydgoszczy warto udać się do Filharmonii, słynącej z doskonałej akustyki lub do Opery Nova, której spektakle polecane są w całym kraju.

Na przyjezdnych czekają przyjemne knajpki,  a w okresie świątecznym jedyny w kraju jarmark bożonarodzeniowy usytuowany na moście.

 

 Przyjedź i doświadcz Bydgoszczy na własnej skórze!